0

Producenci

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
 • BioHemp

  BioHemp to dynamicznie rozwijający się polski dystrybutor sprawdzonych na “własnej skórze” najlepszych jakościowo produktów konopnych pochodzących z upraw organicznych i wytwarzanych w sposób naturalny, z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa. 

  BioHemp współpracuje jedynie z rzetelnymi i zaufanymi producentami, których wyroby znajdują się na listach najlepszych producentów konopnych w Polsce i zagranicą. Dbamy o to, by firmy, z którymi współpracujemy posiadały cetyfikaty świadczące o najwyższej jakości sprzedawanych wyrobów.

  Najważniejsze są dla BioHemp laboratoryjne badania każdego oferowanego przez nas produktu, które potwierdzają zarówno skład produktu, jak i również jego skuteczność, czystość i najwyższą jakość którą pragniemy Ci zaoferować.

  Produktów w sklepie: 2
 • Encann

  Oleje konopne encan CBD są w 100% naturalne i bezpieczne, wyprodukowane z najwyższej jakości konopii z gatunku Cannabis Sativa L. pochodzących wyłącznie z upraw na terenie Unii Europejskiej, a co najważniejsze wolne od GMO, pestycydów oraz związków szkodliwych. Badania naukowe potwierdzają, że naturalne substancje są znacznie lepiej tolerowane przez organizm niż substancje syntetyczne. Zastosowanie ekstrakcji nadkrytycznej CO2 pozwala na pozyskiwanie substancji aktywnych zawartych w roślinach w najczystszej postaci. Dzięki ekstraktom encan zapewnisz swojemu organizmowi  niezbędne wsparcie.

  Produktów w sklepie: 4
 • Endoca

  NL

  Produktów w sklepie: 12
 • Cibdol
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 13
 • Biokonopia
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 9
 • Alta Sierra

  Wyjątkowe preparaty CBD do których produkcji użyto konopi zbieranych i przetwarzanych ręcznie, uprawianych na wysokości 1600m n.p.m. podlewanych górską wodą na południu słonecznej Hiszpanii.

  Produktów w sklepie: 2
 • Cannabios
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 5